Warning: Use of undefined constant ‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’ - assumed '‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/sauny.php on line 4

Warning: Use of undefined constant ‘gzip’ - assumed '‘gzip’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/sauny.php on line 4
 .: Sauny :. VF Fatura Stolárstvo Prakovce
 

Sauny

Nezabudnuteľný pocit uvoľnenia a relaxu vo vašom domácom prostredí...


Každá sauna vyrobená našou spoločnosťou, sa skladá z od izolovaných stien, ktoré sú obložené drevom. Na vnútorný obklad používame pri výrobe sauny len správne vysušené a kvalitné drevo

Radi Vám vyrobíme saunu na mieru a odmenou za pobyt v nej bude pre vás posilnený imunitný systém, krvný obeh a skvalitnená činnosť srdca. Pokožka bude vďaka zvýšenému prekrveniu pružná a hladká. V saune najrýchlejšie odstránite fyzickú aj psychickú únavu po namáhavej telesnej i duševnej práci a svoje telo i dušu uvediete do harmonického, rovnovážneho stavu.

Lavice do sauny sú umiestnené v rôznych výškach, aby bolo možné vystriedať počas pobytu vo vnútri viac rôznych teplôt. Z ďalšieho vybavenia sauny väčšinou nechýba teplomer a vlhkomer a príjemné osvetlenie. Mimo saunu potom býva umiestnený ochladzovací bazén.

 

Je to ľahko dostupný prírodný materiál, ktorý ľudia široko využívajú celú dobu svojej histórie ako dostupnú surovinu.Drevo je tuhý materiál a konštrukcia okna je neuveriteľne pevná. Nedochádza k deformácií, pravouhlé spoje okna sa časom nemenia a ostávaju vždy rovnaké. Je to výhoda hlavne pri vačších rozmeroch zasklenia, čo si vyžaduje maximálnu stabilitu. Ich profil tvorí viac vrstiev dreva, čo zabraňuje prípadnému krúteniu.

EKOLOGICKÝ MATERIÁL

Drevo je klasický prírodný materiál.Je to v prvom rade ekologická alternatíva v porovnaní s oknami, ktoré sú vyrobenéz plastu.Nepôsobí negtívne na ľudské zdravie a pri jeho výrobe sa použije až 6 krát menej energie ako pri iných oknách.Drevo, resp. drevené eurookno má množstvo výhod. Je ľahko obnoviteľné, ekologicky šetrné.Prináša do obytného priestoru a hlavne do vášho bývania viac komfortu.

 Výhody:

  • ŽIVOTNOSŤ DREVENÝCH OKIEN
  • IZOLAČNÉ VLASTNOSTI
  • VZHĽAD
IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

okná šetria náklady na vykurovanie domu, a to použitím dvojitého, alebo i trojitého skla. Úniku tepla zabraňuje zároveň aj inertný plyn(najčastejšie argón), ktorým je naplnený priestor medzi izolačnými sklami.Izolácia zabráni úniku tepla z vyhriatej miestnosti a v lete udržuje chlad.Použité sklá rozhodujú o znížení hluku, ktorý prichádza z vonkajšieho prostredia(ulica). Existujú napriklád aj protihlukové fólie, ktoré sa odporúčajú pre rušné miesta velkomiest.

© VF FATURA STOLÁRSTVO 2020. ALL RIGHTS RESERVED.