Warning: Use of undefined constant ‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’ - assumed '‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/posuvne_steny.php on line 4

Warning: Use of undefined constant ‘gzip’ - assumed '‘gzip’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/posuvne_steny.php on line 4
 .: Posuvné steny :. VF Fatura Stolárstvo Prakovce
 

Posuvné steny

Nový trend interiérov...


Posuvné dvere nachádzajú svoje využitie aj ako alternatíva ku klasickým dverám. Posuvné steny, plnia svoju funkčnosť dokonale. Opticky oddelia miestnosť, ušetria i osvetlia priestor.

Na rozdiel od nich nepotrebujú priestor na ich otvorenie, len úzky priestor pri stene na ich odsunutie vedľa stavebného otvoru. Aktuálnym trendom v interiérovom dizajne je otvorená dispozícia, avšak v určitých situáciách môže vzniknúť potreba rozdelenia veľkého priestoru a jeho rozčlenenia na menšie časti. Na tento účel sa dá takisto použiť posuvný systém, ktorým môžeme predeliť miestnosť.

Aká je možnosť posunu:

Možnosti prevedenia posuvných dverí na stenu:

Skrytý posuv posuvných dverí na stenu:

S možnosťou vsadiť do interiéru zasúvacie dvere, či posuvné steny je ideálne rátať už pri plánovaní stavby, či rekonštrukcie.Prevedenia sú rôzne, záleží od účelu, ktorý majú posuvné steny plniť. Jedno je však isté, umiestniť ich možno takmer všade - ako dominanta priestoru alebo jeho doplnok, krásne dotvoria atmosféru bývania.

Možnosť riešenia

Posuvné prechodové dvere so spodnou koľajou na povrchu podlahy, alebo zapustenou do podlahy tak, že nepresahuje jej úroveň. Na prechodové dvere možno použiť rovnaký posuvný systém ako sa štandardne používa na vstavané skrine, teda so spodnou vodiacou koľajou, v ktorej sa posúvajú kolieska dverí.

 Výhody:

  • ŽIVOTNOSŤ
  • ALTERNATÍVA KU KLASICKÝM DVERÁM:
  • VZHĽAD
Úspora miesta a estetické riešenie

Posuvné dvere zaberajú minimálnu plochu a ich otváranie a zatváranie je na rozdiel od klasických dverí v jednej línii, široký výber materiálov oživí bývanie a vytvorí žiadanú atmosféru.

© VF FATURA STOLÁRSTVO 2020. ALL RIGHTS RESERVED.