Warning: Use of undefined constant ‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’ - assumed '‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/eurookna.php on line 3

Warning: Use of undefined constant ‘gzip’ - assumed '‘gzip’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/eurookna.php on line 3
VF Fatura stolárstvo .: Eurookná :.
 

Eurookná

Drevené okná – v harmónii s prírodou...


Základom kvalitných drevených okien je certifikovaný eurohranol obsahujúci 12 - 14% absolútnej vlhkosti. Na eurohranoly sa kladú vysoké nároky, pretože tvoria základný prvok drevených okien a nosnú časť pre kovanie, sklenené a drevené výplne.

 

Je to ľahko dostupný prírodný materiál, ktorý ľudia široko využívajú celú dobu svojej histórie ako dostupnú surovinu.Drevo je tuhý materiál a konštrukcia okna je neuveriteľne pevná. Nedochádza k deformácií, pravouhlé spoje okna sa časom nemenia a ostávaju vždy rovnaké. Je to výhoda hlavne pri vačších rozmeroch zasklenia, čo si vyžaduje maximálnu stabilitu. Ich profil tvorí viac vrstiev dreva, čo zabraňuje prípadnému krúteniu.

EKOLOGICKÝ MATERIÁL

Drevo je klasický prírodný materiál.Je to v prvom rade ekologická alternatíva v porovnaní s oknami, ktoré sú vyrobenéz plastu.Nepôsobí negtívne na ľudské zdravie a pri jeho výrobe sa použije až 6 krát menej energie ako pri iných oknách.Drevo, resp. drevené eurookno má množstvo výhod. Je ľahko obnoviteľné, ekologicky šetrné.Prináša do obytného priestoru a hlavne do vášho bývania viac komfortu.

 Výhody:

  • ŽIVOTNOSŤ DREVENÝCH OKIEN
  • IZOLAČNÉ VLASTNOSTI
  • VZHĽAD
IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

© VF FATURA STOLÁRSTVO 2020. ALL RIGHTS RESERVED.