Warning: Use of undefined constant ‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’ - assumed '‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/altanky.php on line 3

Warning: Use of undefined constant ‘gzip’ - assumed '‘gzip’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zj002900/fatura_web/altanky.php on line 3
 .: Záhradné altánky, prístrešky :. VF Fatura Stolárstvo Prakovce
 

Záhradné altánky, prístrešky

Využite potenciál vašej záhrady osadením záhradného altánku...


Využite potenciál vašej záhrady osadením záhradného altánku. Ak radi trávite čas na čerstvom vzduchu - na vašom pozemku,máme pre Vás skvelú ponuku. V tieni záhradného altánku si môžete len tak odpočinúť a relaxovať po celodennej práci, či už v kruhu blízkych alebo sám. Altánok v záhrade vám dovolí objaviť ďalší rozmer rodinných a spoločenských podujatí. Priatelia a známi sa budú určite radi vracať, nakoľko príjemné chvíľe neopakovateľnej pohody a posedenia na čerstvom vzduchu sa nedajú nikdy doceniť. Nakoniec zistíte sami, koľko radosti môže dať človeku čítanie knížky v letných dňoch medzi vôňov ovocia a kvetín vo vašej záhradke.

 

Je to ľahko dostupný prírodný materiál, ktorý ľudia široko využívajú celú dobu svojej histórie ako dostupnú surovinu.Drevo je tuhý materiál a konštrukcia okna je neuveriteľne pevná. Nedochádza k deformácií, pravouhlé spoje okna sa časom nemenia a ostávaju vždy rovnaké. Je to výhoda hlavne pri vačších rozmeroch zasklenia, čo si vyžaduje maximálnu stabilitu. Ich profil tvorí viac vrstiev dreva, čo zabraňuje prípadnému krúteniu.

EKOLOGICKÝ MATERIÁL

Drevo je klasický prírodný materiál.Je to v prvom rade ekologická alternatíva v porovnaní s oknami, ktoré sú vyrobenéz plastu.Nepôsobí negtívne na ľudské zdravie a pri jeho výrobe sa použije až 6 krát menej energie ako pri iných oknách.Drevo, resp. drevené eurookno má množstvo výhod. Je ľahko obnoviteľné, ekologicky šetrné.Prináša do obytného priestoru a hlavne do vášho bývania viac komfortu.

 Výhody:

  • ŽIVOTNOSŤ DREVENÝCH OKIEN
  • IZOLAČNÉ VLASTNOSTI
  • VZHĽAD
IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

okná šetria náklady na vykurovanie domu, a to použitím dvojitého, alebo i trojitého skla. Úniku tepla zabraňuje zároveň aj inertný plyn(najčastejšie argón), ktorým je naplnený priestor medzi izolačnými sklami.Izolácia zabráni úniku tepla z vyhriatej miestnosti a v lete udržuje chlad.Použité sklá rozhodujú o znížení hluku, ktorý prichádza z vonkajšieho prostredia(ulica). Existujú napriklád aj protihlukové fólie, ktoré sa odporúčajú pre rušné miesta velkomiest.

© VF FATURA STOLÁRSTVO 2020. ALL RIGHTS RESERVED.